Bursluluk Sınavı Başvuru Formu

Dinamik Eğitim Kadrosu

Armada Okulları olarak alanında marka olan yayınlar ile iş birliği yapmaktayız. Milli Eğitim Bakanlığı kitapları ve alanında uzman yazar kadrosuyla hazırlanmış modüler eğitim seti öğrencilerimize ücretsiz verilmektedir.

Yayınlarımız özgün bir şekilde hazırlanmış konu anlatımlı kitaplardan, soru bankalarından, yaprak testlerden, genel tekrar testlerinden, ödev dergilerinden, ders anlatım föylerinden, deneme sınavlarından oluşmaktadır.

Armada Okulları’nda günlük, haftalık ödevler, bireysel çalışmalar modüler eğitim setinden verilir ve branş öğretmenleri tarafından verilen ödevler düzenli kontrol edilerek çözülemeyen sorulara yardımcı olunur.

Etkin Rehberlik

PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ve REHBERLİK / EĞİTİM KOÇLUĞU

Armada Okulları’nda rehberlik ve danışmanlık, eğitim sisteminin temelini oluşturmaktadır. Her öğencimizin rehber öğretmeni bir de danışman öğretmeni mevcuttur.

Psikolojik danışma ve rehberlik servisi tarafından öğrencilere eğitsel, mesleki, bireysel rehberlik ve grup rehberliği çalışmaları etkin bir şekilde uygulanmaktadır.

Rehberliğin “kendini gerçekleştirme” ilkesiyle öğrencilerin kişisel özelliklerini ve yeteneklerini fark etmeleri sağlanmaktadır. Sınav stratejileri, özgüven, motivasyon, sınav kaygısı, sınav sistemi gibi birçok seminerle öğrencilerimiz bilgilendirilmektedir.

Tam Gün Eğitim

Armada Okulları’nda başarı merkezli eğitim sistemi olan Tam Gün Eğitim Modeli uygulanmaktadır. Armada Okulları’nda öğrenciler derslerde konuları öğrenirken bir yandan da soru çözümleri ile öğrendiklerini pekiştirir ve deneme sınavları ile kendilerini kontrol ederler. Sınav sonuç analizleri ile eksikler tespit edilerek etütlerde tamamlanır.

Öğrencileri geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için derslerin yanında bireysel çalışmalara, günlük, haftalık ödevlere önem verilir. Belli aralıklarla bunlar kontrol edilip eksik olanlar tamamlatılır.

Modüler Konu Anlatımlı Kitaplar

Armada Okulları olarak alanında marka olan yayınlar ile iş birliği yapmaktayız. Milli Eğitim Bakanlığı kitapları ve alanında uzman yazar kadrosuyla hazırlanmış modüler eğitim seti öğrencilerimize ücretsiz verilmektedir.

Yayınlarımız özgün bir şekilde hazırlanmış konu anlatımlı kitaplardan, soru bankalarından, yaprak testlerden, genel tekrar testlerinden, ödev dergilerinden, ders anlatım föylerinden, deneme sınavlarından oluşmaktadır.

Armada Okulları’nda günlük, haftalık ödevler, bireysel çalışmalar modüler eğitim setinden verilir ve branş öğretmenleri tarafından verilen ödevler düzenli kontrol edilerek çözülemeyen sorulara yardımcı olunur.

Bilim ve Teknoloji

Armada Okulları’nda çağın gerektirdiği teknolojik yenilikler, ders içeriklerinden öğrenci takibine kadar eğitim süreçlerinin her safhasında özenle kullanılır.

Armada Okulları’nda konu anlatımları, örnek soru ve çözümler, eğitim görselleri, konu testleri, deneme sınavları gibi birçok dijital materyalin bulunduğu bir sistem uygulanır. Armada Okulları’nda ders anlatımlarında, soru çözümlerinde ve laboratuvarlarda akıllı tahta ve içerikleri etkin bir şekilde kullanılır. Bu sayede öğretmenler derste zaman kaybetmeden önceden hazırlanmış şema, şekil ve tanımları öğrencilerle paylaşır.

Başta bu teknolojiler olmak üzere yüzyılın eğitim ve iletişim teknolojileri Armada sınıflarında standart olarak uygulanır.

Konuşturan Dil Eğitimi

Küreselleşen dünya, uluslararası pazarlamayı artırmış böylece küresel işletmelerin sayılarının çoğalmasıyla gerekli iş gücünde donanımlı ve dil bilen bireyler aranması zorunluluğunu da beraberinde getirmiştir.

Öğrencilerimizin ufku geniş, üretebilen ve uluslararası platformlarda kendini ifade edebilen bireyler olarak yetişmesini hedeflemekteyiz.

Armada Okulları’nda konuşturan dil eğitimi ile dil bilgisi kurallarının yanı sıra ana dili İngilizce olan (native speaker) hocalar eşliğinde konuşma kulüpleri (conversation clup) oluşturularak öğrencilerimizin öğrendiği bilgileri kullanmaları böylelikle İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşmaları sağlanmaktadır.

Sosyal Etkinlikler

Armada Okulları’nda başarı odaklı eğitimin yanında öğrencilerin sosyal, kültürel, sanatsal etkinlikleri rehber ve danışman öğretmenler tarafından planlanır ve düzenli aralıklarla uygulanır.

Armada Okulları’nda yapılan sinema, tiyatro, sergi, konser, futbol, basketbol gibi faaliyetler ve geziler öğrencilerimiz için eğlenecekleri zamanlardır.

Geleceğin Anahtarı

Eğitim kurumunun başarısı bir öğrenciyi hangi seviyeden alıp nereye taşıdığı ile ölçülür. Okulumuz her öğrencimize maksimum seviyede katkı sağlayıp başarılarına ortak olmayı hedeflemektedir.

Bilimi sanatsız düşünemeyen, sporu sosyal faaliyet olarak gören, teknolojiyi her yönü ile yaşam biçimi haline getiren Armada Okulları’nda programlar öğrencilerimize özel olarak uygulanmaktadır.

Topluma faydalı insanlar yetiştirmek, belli bir plan ve program içerisinde sosyal ve kültürel etkinliklerle öğrencilerimizin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Verilen değerler eğitimiyle kaybolmaya yüz tutmuş saygı, dürüstlük, yardımseverlik gibi insani değerlerin kazandırılması hedeflenmektedir.

İletişim Bilgileri

Merak ettiğiniz konuları iletişim bilgilerimizde bulunan telefon numarasını arayarak veya iletişim formunu kullanarak bize sorabilirsiniz.

ADRES

Derecik Mah. Ovalar Caddesi No:32 İlkadım, SAMSUN

TELEFON

+90 362 465 56 06 - 08

E-POSTA

bilgi@armadaokullarisamsun.com